درباره شرکت وانان گاز

درباره شرکت وانان گاز

ما همواره بر این باور بوده ایم که تولید یک محصول ساده و با کیفیت می تواند می‌تواند نیاز افراد حرفه‌ای و نیز نیاز روزمره کاربران عادی را پاسخگو باشد، امیدواریم نتیجه تلاش و تجربه چندین ساله متخصصین شرکت مورد توجه شما قرار بگیرد

شرکت دانش بنیان وانان گاز

با هدف تحقیقات در توليد لوازم خانگي ، در استان تهران به ثبت رسید ، این شرکت در حال حاضر با توليد انواع لوازم خانگي ، تجهیزات آشپزخانه و گرمایشی از قبيل انواع اجاق گاز هاي صفحه اي توکار، فردار و طرح فر در مدل هاي مختلف ، انواع فر توكار ، انواع هود شومينه اي و فلت ، آبگرمکن دیواری ، انواع پکیج گرمایشی دیواری و زمینی ، انواع یخچال فریزر را در سبد محصولات خود قراردهد، و در تولید محصولات خود از بهترین مواد و قطعات با کیفیت بین المللی استفاده می نماید . و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید. واحد مهندسی شرکت وانان گاز آخرین و جدیدترین فناوری روز دنیا را با بهره گیری از بهترین مهندسان طراح صنعتی کشور ، به محصول تبدیل مینماید. شركت با همفكري و همياري مهندسين با تجربه و متخصصان خود موفق به كسب لوح های افتخار ملي و نشانهای بين المللي مختلفی گرديده است.

تاریخچه و هدف از تشکیل شرکت وانان در یک نگاه

شركت وانان گاز درسال 1384توسط مهندس حسین مهبدی تأسيس گرديد ، ودر سال 1386 با ايجاد تغييرات در اعضاي هيأ ت مديره نگرش تحقيقاتي خود را گسترش داد . بنيانگذاران شركت با درك نياز بازار انرژي به كاهش مصرف سوخت لوازم خانگي ، وجلوگيري از هدر رفتن قريب به يك سوم از كل انرژي كشور در فرآيند مصرف انرژی کشور، اقدام به سرمايگذاري سنگین در بخش تحقيقات درتوليد محصولات صنايع گاز سوز نمود ، و با اجراي پلان هاي مقدماتي : ايجاد كارخانه ، نصب ماشين آلات ، راه اندازي خط توليد ، اخذ جواز تأسيس ، پروانه بهره برداري ، پروانه استاندارد،و ايجاد واحد تحقيقات و نوآوري.توانست با بکارگیری ابداعات و اختراعات متعدد ، ضمن ارتقأ كارائي انرژي مصرفي لوازم خانگي گازسوز، با ايجاد محصولات پربازده و جايگزين توليدات پر مصرف انرژي  ، گامي موثر و عملي در بهينه سازي مصرف انرژي در بخش صنايع گاز سوز کشور انجام دهد . همچنین با هدف اشتغال زایی در داخل کشور و رفع وابستگی به محصولات مشابه خارجی ، با ارائه محصولات منطبق با استاندارد مورد نياز مشتريان ، تلاش کرده ایم تا محصولات ما از لحاظ کیفیت و قیمت بتواند رضایت هموطنان عزیزمانوجامعه مصرف رافرآهم آورد.

تـرکیب نیروی انسانی و مهارتهای کارشناسان شركت وانان گاز :

بیش از 7۰% پرسنل شرکت وانان گاز تحصیلات عالی داشته و از تخصص های مختلف با میانگین تجربه حدود 15سال برخوردارند . البته استراتژی مجموعه بر استفاده از مشاورین مجرب شامل اساتید دانشگاه ها و مدرسین مراکز مهم فنی و مهندسی کشور به منظور آموزش ، ارتقاء و به روز نگهداری دانش و مهارت کادر مدیریتی ، فنی ، اداری ، بازرگانی و فروش می باشد و عمدة تجربه مهارتهاي کار تیمی شركت در پروژه های بهينه سازي مصرف سوخت  و ايجاد محصولات اختراعي و نوآوري  متمركز ميباشد.

دست آورد های شركت وانان گاز :

 • اخذ گواهي اختراع از اداره ثبت اختراعات كشوردر محصولات :
 • (اجاق گاز، آبگرمکن گازي ، بخاری گازي ، پکیج گرمايشي خانگي و آب تصفيه كن پرتابل برقي گازي)
 • اخذ تأييدكتبي كاهش مصرف سوخت از اداره استاندارد استان تهران.
 • اخذ تأييدكتبي كاهش مصرف سوخت از اداره استاندارد استان سمنان .
 • اخذ تقدير نامه كتبي از انجمن كيفيت ايران.
 • اخذ تأييدكتبي كاهش مصرف سوخت از شركت ملي گاز ادارة بهينه سازي مصرف سوخت كشور.
 • اقدام به تدوين استاندارد محصول انحصاري اجاق گازچند منظوره شركت وانان گاز.
 • عضويت در تدوين استاندارد كشوري پكيج هاي چگالشي شركت بوتان گاز .
 • براي اولين بار در جهان اختراع اجاق گازچند منظوره آبگرمكن_ آب تصفيه كن _ بخاري گازي
 • براي اولين بار درايران ساخت پكيج گرمايشي چگالشي با بهره گيري از تلفيق فناوري نانو سيالات وتكنولوژي كاندانسينگ.
 • براي اولين بار درايران تلفيق الكترونيك و مكانيك در لوازم خانگي برقي و گازي تماما” از طراحي تا ساخت و اجرا توسط آقاي مهندس حسين مهبدي از اعضاء هيئت مديره اين شركت انجام پذيرفته است.
 • براي اولين بار درايران ساخت اجاق گاز سخنگو با ساعت تايمرهاي ديجيتالي بارگرافي موزيكال .
 • اجراي طرح زماندار نمودن شعله اجاق گاز بصورت نصب تايمر الكترونيكي و مكانيكي .
 • اجراي طرح نمايشگردماي داخل فر اجاق گاز فردار بصورت الكترونيكي ومكانيكي .
 • اجراي طرح نمايشگر ساعت ديجيتال بر روي اجاق گاز طرح فر ، پلوپز برقي و محافظ برق يخچال فريزر.
 • رفع اشكالات مبدل هاي حرارتي و پمپ فشار آب در آبگرمكن گازي و پكيج هاي گرمايشي موجود در بازار
 • تدوين نظامنامه خدمات پس از فروش و ارائه كارت طلائي توسط شركت بيمه ، جهت تامين خسارت ناشي از نقص فني محصولات كه منجر به ايجاد ضريب اطمينان مصرف كننده مي گرديد.

تکنولوژی و کیفیت شركت وانان گاز :

شركت وانان گاز اولين بار درايران ساخت پكيج گرمايشي چگالشي را با بهره گيري ازاختراع ثبتی خود در حوزه فناوري نانو سيالات وتكنولوژي كاندانسينگ بمرحله تولید وساخت انبوه رسانده ، و پیشرفته ترین و مدرن ترین خطوط تولید پکیج شوفاژ دیواری ، بخاری گازی ، آبگرمکن گازی را با همکاری متخصصین کمپانی ولف آلمان راه اندازی مینماید.این گام ارزشمند با نظارت مستمر و با استفاده از قطعات اورجینال سبب شد، شركت وانان گاز به عنوان اولین تولیدکننده پکیج چگالشي با فناوري نانو سيالات وتكنولوژي كاندانسينگ تحت گواهی اختراع مهندس مهبدی در ایران به مصرف کنندگان گرامی معرفی گردد . .

واحد تحقیق و توسعه شركت وانان گاز :

کيفيت نقطه مطلوبي است که D&R هرواحد تولیدی در تلاش براي دستيابي به آن است. رسیدن به هدف فنآوریهای جدید برای هرسازمان بعنوان یک ضرورت ، اولويت و نياز تلقی و معين مي شود و بر اين اساس اهداف ‏D&R شکل می گیرد؛ واحدتحقیق و توسعه شركت وانان گاز متشکل از پرسنل متخصص و توانا، از طريق انجام فعاليتهاي پژوهشي، آموزشي وگردآوري اطلاعات براي پشتيباني از تصميم گيري هاي مديران، نسبت به فعاليتهاي جاری و چاره انديشي علمي درمورد مسائل فعلی و آتي مرتبط با توسعه كمي و كيفي شرکت ، فعالیت می نماید. اهداف سازمانی و احد D&R در همگرائی واجرای شرح وظایف تبعیین شده برای کلیه سطوح پرسنلی محقق خواهد شد. و اهم عناوین اجرائی عبارتند از: اصول بنيادين تفكر انجام فعالیت های پژوهشی، آموزشی بر اساس نظام مناسب كيفيت . بررسی متوالی فعالیت های شرکت و توسعه شاخص های عملكردی ایجاد باور حقیقی از ارائه خدمات با كیفیت مناسب به مشتریان وکنترل رضایت عمومی پیاد ه سازی نتایج تحقیقات در واحد ها طراحی الگوها و فرآیندها با هدف بهبود و توسعه افزايش بهره وري وايجاد راه كارهاي مناسب جهت كاهش هزينه ها بهبود مستمر فرآيندها وفعاليت هاي جاري از طريق فرآهم آوري منابع وراهكارهاي منتج از فعاليت هاي گروهي